Simptomu gadījumā Covid-19 testu var veikt bez maksas ar ārsta nosūtījumu

Covid-19 ierobežojumi

Sākot ar 2020.gada 16.novembri PSIA,,Saulkrastu slimnīcā" atsācis strādāt Steidzamās medicīnas palīdzības punkts (traumpunkts)  un ambulatori  pieņemt ārsti ķirurgi.
Dienas stacionārs darbību atjaunos,sākot ar 23.11.2020.
Savukārt fizioprocedūru kabinets darbu atsāks sākot ar 01.12.2020.

Medicīnas un sociālās aprūpes nodaļā turpinās karantīna,un apmeklējumi ir aizliegti!

Poliklīnika darbu turpina ierastajā režīmā.
Apmeklēt poliklīniku un Steidzamās medicīnas palīdzības punktu (traumpunktu) atļauts tikai aizsargmaskās un ievērojot visus piesardzības pasākumus!

Vairāk informācijas  zvanot uz Reģistratūras tel.nr.  67052700

Reģistrējoties vai saņemot ārstniecības pakalpojumus Saulkrastu slimnīcā un poliklīnikā OBLIGĀTI uzrādāms dokuments PASE vai PERSONAS APLIECĪBA (IDENTIFIKĀCIJAS KARTE).
Par personu apliecinošu dokumentu nav uzskatāma autovadītāja apliecība ,apdrošināšanas polise un tml.
(Pamatojums: Pacientu tiesību likuma 15. panta ceturtā daļa. Personu apliecinošu dokumentu likuma 4.pants.)